Su Sızıntısı
Ana Sayfa / Su Kaçağı & Sızıntısı  / Gaziantep  Su Sızıntısı

Su Sızıntısı

Günümüzde su sızıntısı en sıklıkla yaşanan problemlerdir. Bu problemler tecrübesiz ve ehil olmayan ustaların yapmış oldukları tesisatlarda daha sıklıkla yaşanmaktadır. Halbuki su sızıntısı tespiti işlemi yapılan tesisat basınçlı su verilerek deneme yapılsa bu sorunlar minimuma inecektir. Tabii inşaat esnasında diğer ustaların da tesisat borularına dikkat etmemesi bir diğer problemdir.

Gaziantep'un tüm semtlerine 7/24 kırmadan cihazla su sızıntısı tespiti ve tamir hizmetimiz bulunmaktadır.


Döşeme altlarında, duvarlar arkalarında, zemin altında, bodrumlar gibi farklı yerlerde su sızıntı tespiti için özel cihazlarımızla Avrupa standartlarında hizmet vermekteyiz.

Kaçak su tespiti işleminin yapılması, su sızıntısı arama ve su sızıntısı bulma işlemleri için bizi hemen 0532 412 76 72 yada 0212  506 37 03 nolu telefonlardan arayarak su tesisat arıza bulma sorunlarınızı uzman ekiplerimize emanet edebilir, kırmadan dökmeden ve ekonomik bir biçimde kaliteli hizmet alarak sorunuzdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Rekabet şartlarının kızışması ile düşen maliyetlerle bu gibi sorunların yaşanmaya devam edeceği görülmektedir. Hatalı işçiliğin beraberinde hatalı malzeme de bir diğer nedendir. Hatalı malzeme kullanımı özellikle yeni yapılan binalarda görülmektedir.

Bunun da sebebi anlaşıldığı üzere maliyetleri düşürmeye çalışmaktan kaynaklanmaktadır. Aslında su tespiti yapılması tesisat malzeme ve yapım maliyeti bina yapım maliyetleri içerisinde en az olanıdır. Fakat hatalı yapılması durumunda en fazla zararı veren birimdir.