Kanal Açma
Ana Sayfa /Gaziantep  Kanal Açma
Gaziantep Web Tasarım

Kanal Açma

Gaziantep BÖLGESİNDE KANAL AÇMA İŞLEMLERİNİ  MAKİNE KULLANARAK HİÇ BİR YERİ KIRMADAN YAPIYORUZ
 
Boru içerisinde ki tıkanıklığı tuvaletinizden veya lavabonuzdan gönderdiğimiz robot makineler ile kanal borularında tıkanıklık açma.
 
Bina içi ve bina dışındaki kanallarda meydana gelen tıkanıklıkların başınıza açtığı dertlerden şikayetçiyseniz profesyonel bir yardım almanın vakti gelmiş demektir. Kanal tıkanıklığının etkili çözümü en kısa sürede elinizde. Banyo tesisatı, mutfak tesisatı gibi çok kullanılan alanlarda zaman içerisinde giderlerde katı atıklar, kanalizasyonda biriken pis sular sıkıntı yaratmaya başlar. Böyle durumlarda uzman çalışanları olan robotla kanal açma profesyonel bir ekipten alınan hizmetle alt yapıyla alakalı hiçbir sorun yaşamaz, uzun süre tıkanıklık derdinin yaşatacağı problemlerle karşılaşmamış olursunuz.

 
Tıkalı boru açma, kanal açma, gider açma, tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanıklık açma, pimaş açma. Üstün teknoloji kanal görüntüleme kameraları ile sizlere tıkanıklığa sebep olan bölge üzerinden görüntü alıyoruz. Kameralı olarak tıkanmış kanal borularında kırmadan zahmetsiz olarak tıkanıklık açıyoruz. Tıkalı boruları açma servisi, tıkalı lavabo açma, tıkanmış tuvalet açma, tıkalı pimaş açma, tıkanmış boru açma Hiçbir yeri kırmadan dökmeden robotla tıkalı boru açma hizmeti, Tıkalı boruları açma servisi, tıkalı pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma, kanal açma, gider borusu tıkanıklık açma, Gaziantep`un tüm bölgelerine servis hizmet veriyoruz. Lavabonuzun borusu tıkandı veya mutfağın gideri tıkandı artık korkmayın... Yeni teknoloji yeni hizmet artık boru tamiri diye bir şey yok. Makine ile klozetinizin borusunu veya tuvaletin borusunu açmak mümkün mü ?

Tuvalet klozeti içinde es dediğimiz yerde biriken kireç zamanla boruyu tamamen kapatır. Artık su gitmemeye başlar kanal açma makinesi kireci kırarak suyun yoluna devam etmesini sağlar.

Mazgallarda biriken yağ, kir ve tozlar kanalların tıkanmasına, bu kanal tıkanıklığı da giderilmediğinde su baskınlara neden olur. Konutunuza kalıcı hasarlar verebilecek türden kanal tıkanıklığı açma sorununun hiç yaşanmaması için sorununuzu sorumluluk bilinciyle ele alan, üstlenen bir firmayla çalışıp, teknik donanıma sahip tesisatçılarıyla kanal arıza nedenini belirleyebilirsiniz.

Kanal açma ücreti bu sorunlara zamanında müdahale edilmemesi durumunda önemsenmeyecek bir rakam olarak kalacaktır.

Kanal tıkanıklığına neden olabilecek sert cisimler, kalıntılardan hangisinin olduğuna ve nasıl bir yol izleneceğine karar vermek için özel görüntüleme kameralarıyla yeri noktasal tespitle belirlenmelidir. Kanal açma makinaları ve tazyikli su ile tıkanıklık kısa sürede açılmakta, kullanılamayan dış ve iç binalarda rahatlamalar söz konusu olmaktadır. Kanal borusu açma işlemi atık pis su giderlerinin temizlenme, kanalların bakımının, onarımının ve tıkanıklığının açılma işlemini uygun fiyatlara yaptırıp sıcak yaz günlerinde pis koku ve kötü görüntülere maruz kalmayın.

Bazı eski yapılarda logarlar çökme yapabilir. Çökme yapan logarlarda hat tamamen olmasa da % 50 si çalışmaya devam eder ve sık sık tıkanma yaşanır. Kanal açma cihazları ile yapılan müdahale ile hat geçici olarak çalışmaya devam eder, sorun tamamen çözülmediği için kanal hattı zamanla tekrar tıkanır. Zaman geçtikçe yapılan yol çalışmaları sizlere logarın yerini unutturabilir.

Bu aşamada biz devreye girerek sizlere kaybolmuş olan logarınızın yerini en az zararla dedektörlü ve kameralı cihazlarla gelip üzeri kapanmış gizli logarınızı buluyoruz. Logarınıza gelen hattın nereden geldiğini bilmiyorsanız detektörlü tespit cihazlarımızla hattın nereden geçtiğini çiziyoruz ve yapılarınızı kırmadan en uygun şekilde sorununuzu çözüyoruz.