Kanalizasyon Tıkanıklığı
Ana Sayfa / Tıkanıklık Açma / Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma  / Gaziantep  Kanalizasyon Tıkanıklığı

Kanalizasyon Tıkanıklığı

Bina içi ve bina dışındaki kanallarda meydana gelen tıkanıklıkların başınıza açtığı dertlerden şikayetçiyseniz profesyonel bir yardım almanın vakti gelmiş demektir.Kanalizayon tıkanıklığının etkili çözümü en kısa sürede elinizde.. Banyo, mutfak gibi çok kullanılan alanlarda zaman içerisinde giderlerde katı atıklar, kanalizasyonda biriken pis sular sıkıntı yaratmaya başlar. Böyle durumlarda uzman çalışanları olan profesyonel bir ekipten alınan hizmetle alt yapıyla alakalı Hiçbir sorun yaşamaz, uzun süre tıkanıklık derdinin yaşatacağı problemlerle karşılaşmamış olursunuz.

Mazgallarda biriken yağ, kir ve tozlar kanalların tıkanmasına, bu kanalizasyon tıkanılıklığı da giderilmediğinde su baskınlara neden olur.Konutunuza kalıcı hasarlar verebilecek türden tıkanıklıkların hiç yaşanmaması için sorununuzu sorumluluk bilinciyle ele alan, üstlenen bir firmayla çalışıp, teknik donanıma sahip tesisatçılarıyla tıkanıklık nedenini belirleyebilirsiniz.

Kanalizasyon tıkanıklığına neden olabilecek sert cisimler, kalıntılardan hangisinin olduğuna ve nasıl bir yol izleneceğine karar vermek için özel görüntüleme kameralarıyla yeri noktasal tespitle belirlenmelidir.Kanal açma makinaları ve tazyikli su ile tıkanıklık kısa sürede açılmakta, kullanılamayan dış ve iç binalarda rahatlamalar sözkonusu olmaktadır. Atık pis su giderlerinin temizlenme, kanalların bakımının, onarımının ve tıkanıklığının açılma işlemini uygun fiyatlara yaptırıp sıcak yaz günlerinde pis koku ve kötü görüntülere maruz kalmayın.

Bazı eski yapılarda logarlar çökme yapabilir.Çökme yapan logarlarda hat tamamen olmasada % 50 si çalışmaya devam eder,ve sık sık tıkanma yaşanır.Kanal açma cihazlarıyla yapılan müdaleyle hat geçici olarak çalışmaya devam eder,sorun tamamen çözülmediği için kanal hattı zamanla tekrar tıkanır.Zaman geçtikçe yapılan yol çalışmaları sizlere logarın yerini unutturabilir.

Bu aşamada biz devreye girerek sizlere kaybolmuş olan logarınızın yerini en az zararla dedektörlü ve kameralı cihazlarla gelip üzeri kapanmış gizli logarınızı buluyoruz.Logarınıza gelen hattın nereden geldiğini bilmiyorsanız dedektörlü tespit cihazlarımızla hattın nereden geçtiğini çiziyoruz ve yapılarınızı kırmadan en uygun şekilde sorununuzu çözüyoruz.