Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
Ana Sayfa / Faydalı Bilgiler  / Gaziantep  Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Zaman içerisinde yoğun olarak kullandığınız banyolardan geçen borularda eskimeler, aşınmalar görülür. Su kaçaklarının ve ileriki boyutlarda tıkanıklıkların oluşmasına yol açmaktadır. Sizi tıkanıklık derdinden kurtaran pratik çözümler var..

Tuvalet tıkanıklığı, banyolarda en sık karşılaşılan, tamirat gerektiren sorundur. Tıkanıklıkların en büyük nedeni de klozetin içine atılan sert ve yabancı cisimlerdir. Tuvalet kağıtları bile önemsiz görünse de zamanla birikerek ciddi tıkanıklıklara yol açabilir. Tıkanıklıklar, uzun süre tuvaletinizi kullanamamanızı sağladığı gibi sizi sağlıksız koşullar içinde yaşamak zorunda bırakabilir.


 

Tuvalet tıkanıklığı sorunuyla karşılaşanlar genellikle kendileri açmaya yönelirler. Pompalama gibi klasik yöntemlerin yanı sıra tuvalet açıcı olarak piyasada satılan özel kimyasal çözücüleri deniyorlar. Uzmanlar, bu kimyasal maddelerin tıkanıklığı açmak yerine daha da arttıracağını söylüyor. Küçük bir tuvalet tıkanıklığı ihmal edildiğinde daha büyük sorunlara yol açabilir. Açılması için profesyonel bir yardım almak gereklidir.

Tuvalet tıkanıklığı, uzman ekip tarafından, deneyimli ustaların kullandığı özel görüntüleme cihazlarıyla noktasal tespiti yapılıyor. Tuvalet tıkanıklığının sebebi ve yeri belirlendikten sonra Hiçbir yüzeye zarar verilmeden seri bir şekilde problemin çözümüne geçiliyor. Tuvalet tıkanıklığı açma gibi sıkıntılı bir iş, uzmanlar tarafından kolayca kısa sürede hallediliyor.
 
Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır diye dert etmeye son. Tecrübeli, sorumluluk sahibi iyi su tesisatçılarıyla tıkanıklığın yarattığı görüntü kirliliği ve kötü kokulardan çevreniz ve siz kurtulabilirsiniz.

TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Tuvalet açıcı, tıkalı tuvalet açma, tuvalet tıkanıklığı açma, tuvalet nasıl açılır, tıkanmış tuvalet açma, tuvalet nasıl tıkanır.Tuvalet tıkanmaları genelde tuvalet kağıtlarının atılması sonucu boru ek yerlerine takılarak oluşur.Sakın ufak bir şeyden ne olur demeyin.Bazen tuvaletten atılan plastik, cam şişeler veya bayan pedleri hattınızın ilerde tıkanmasına neden olur.Gider hattı tıkananınca su artık gitmemeye başlar ve süzgeç, küvet ve tuvaletinizden pislikler geri gelir.Artık robotların açamayacağı gider kalmayacak.Almanya’da üretilen ROTHANBERGER kanal açma robotuyla temizlenecek.


Artık siz evinizde yaşanan bu pis durumları temizlemeye çalışmayın.Gider hatlarınızın tıkanıp tuvaletinizden taşmasını istemiyorsanız bizi arayarak profesyonel yardım alabilirsiniz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız sayesinde hiçbir yeri kırıp dökmeden tuvaletinizdeki tıkanmayı açabiliyoruz.Künk veya pimaş hattınız çökmüş olmadığı takdirde her türlü tıkanıklığı açabiliyoruz.Bizi aramaktan korkmayın yaptığımız işlemlerden yüksek fiyatlar almıyoruz.Robotlarla çalışmamız tadilatı önlediği için diğer türlü tesisatçılara kırdırıp döktürerek açtırmadığınız için işinizi çok ucuza halletmiş oluyorsunuz.Piyasadan bir çok farklı özelliğimiz vardır kaliteli ve verdiğimiz saat sürecine sadık bir şekilde hizmet veriyoruz.İşimiz her ne pis olsa da insan pisliği ile uğraşsakta biz bu işi mesleğimiz olarak benimsedik.Yapılan çalışma ve emek ne kadar para kazanmak için olsa da insanları böylesine zor bir durumdan kurtarmak bizi mutlu ediyor.Sizleri bu durumdan kurtarmak için saat her ne kadar geç olsa da ekiplerimizi sizlere yönlendirmeye çalışıyoruz.

İnternette kireç sökücü, suya elektrik verme, pimaşa sabun atma gibi bir çok kulaktan duyma bilgiler yazılmış.Yada nalburdan alacağınız susta veya tuvalet pompası bir işe yaramayacaktır.Boşuna zaman ve para kaybının yanında yorulmanız da cabası olacaktır.Bizi arayarak profesyonel yardımlar alabilirisiniz.Firmamızda yurt dışında ithal dedektör kameralı cihazlarımızla borularınıza hiçbir zarar vermeden tıkanıklığınızı açıyoruz.Borunun içinde ne olursa olsun robotumuz sayesinde hepsi açılıyor.

Son zamanlarda hayatımızda en çok konuşulan konulardan biri olan pis su gider hatlarının tıkanması ve aynı zaman tıkanıklığa çözümler aranıyor.Bu hizmet için hangi teknoloji kullanılıyor, hangi cihazlarla hizmetler veriliyor, fiyatları ne durumda vb..Tabi ki bunlardan bahsedilmesi ve açıklanması gerekiyor. Müşterilerimize çözüm yollarını anlatmadan önce bu sorunlarla nasıl karşılaşmayacaklarını anlatmak istedik.Yıllardır birikmiş tecrübemiz ve profesyonel ustalığımızla birkaç ufak bilgi vermek istiyoruz.

- Her şeyden önce tuvalet yada klozet tıkanıklarının yaşanmaması için tesisatınızın iyi çekilmesi gerekir.Tesisatınız sıva altındaki yatay hattınızın eğimli olması ve eklem bölgelerinde 45 derecelik dirsek kullanılması gerekir.Tuvaletinizde su döktüğünüz zaman hattınızda su kalmaması gerekmektedir.Hattınızda eğim olmadığı zaman su yatay hatta kalır ve katı atıklar borunu altına tabaka oluşturur ve ilerde tıkanmasına sebep olur.Bu kurallar banyo ve mutfak pis su gider hatları içinde geçerlidir.

-Bir diğeri ise çağdaş yaşamın değiştirilmez unsurlarında tuvalet kağıtları bir çoğu pamuk kullanmayıp çok oranda polyester kullandıkları için kısa zamanda bu atıklar naylon gibi olur ve tıkanmaya sebep olur.Bu yüzden tuvalet ve klozet tıkanmalarında en büyük unsurdur.

-Birde ufak çocuklar var çocuklar tuvaletlere oyuncaklarını atabiliyor ve size göstermeden su ile gider borularından yollayabiliyorlar bu oyuncak da boruyu tıkıyor.Böyle sorunlar yaşamamanız için ufak çocuklarınıza tuvalete giderken eşlik etmenizi öneririrz.

-Bir diğeri ise çağdaş yaşamın değiştirilmez unsurlarında tuvalet kağıtları bir çoğu pamuk kullanmayıp çok oranda polyester kullandıkları için kısa zamanda bu atıklar naylon gibi olur ve tıkanmaya sebep olur.Bu yüzden tuvalet ve klozet tıkanmalarında en büyük unsurdur.

-Çocuklar tuvaletlere oyuncaklarını atabiliyor ve size göstermeden su ile gider borularından yollayabiliyorlar bu oyuncak da boruyu tıkıyor.

Yukarıdaki etkenler sizin dikkat etmeniz sorunlardır kalan kısmını merak etmeyin biz hallederiz.
Klozet Tuvalet Mutfak Lavabo Gider Tıkanıklıkları ve Süzgeç Gideri Açılır

Eviye ve lavabo gider tıkanmaları kırmadan dökmeden özel robotlarla açıyoruz.Gider hatlarının tıkanmasına sebep olan yabancı atıkları robotumuz yakalayıp kendine sarıyor yada parçalayarak yolluyor.Ekipmanlarımız son gelişmiş teknoloji oldukları için açamadığımız gider olmuyor.Açtıktan sonra kameramızı yollayarak hattınızın içini görüntülüyoruz.Tıkanmalar meyilsiz pvc boruların da, kapalı dirseklerde yada çatallarda oluyor.bu tür gider tıkanmalarında kimyasal maddeleri (Lavabo aç, kezzap vb. ) atmanızı tavsiye etmiyoruz.Çünkü lavabo aç katı bir madde olduğu için hattınızın daha çok tıkanmasına sebep oluyor.Gider hatlarınız açmak için ince boru, tel yada demir sokmanızı tavsiye etmiyoruz.Bu çabalarınız boruyu çatlatmaya sebep oluyor ve başınıza daha büyük masraf açıyor.