Lavabo Açıcı
Ana Sayfa / Tıkanıklık Açma / Lavabo Tıkanıklığı Açma  / Gaziantep  Lavabo Açıcı

Lavabo Açıcı

Teknolojinin gelişmesiyle beraber tesisat sektöründe de büyük gelişmeler oldu.
Teknolojiyi yakından takip eden firmamız son teknoloji olan kanal açma robotu ve dedektörlü kameraları yurt dışından ithal ederek ayağınıza kadar getirdi. Son teknoloji cihazlar ile profesyonel ustalarımız tıkalı olan bölgeyi noktasal tespit edebiliyor.

Son teknoloji gelişmiş Kanal açma robotumuz tıkalı olan bölgedeki katılaşmış betonlaşmış veya yağlanmış maddeleri parçalayarak kanalizasyona gönderiyor ve tuvalet kağıdı bez gibi maddeleri kendine sararak dışarı çıkartıyor. Bu gelişmiş teknolojik robotumuz tıkanıklığınızı kırmadan dökmeden zahmetsiz bir şekilde açıyor ve sizleri para harcamaktan ve evinizi tadilata sokmaktan kurtarıyor.

Lavabo, Tuvalet Açıcılar İşe Yarar mı ?

Tıkalınıklık açma işlemi için kendi başınıza uygulayacağınız kimyasalların başınıza daha büyük sorunlar açacağını biliyor muydunuz?


Hayatımızın vazgeçilmezi olan temizlik ürünleri hijyen ve bizlere kolaylıklar sağlar ancak...

Tesisatta kullanılan boruların yaşına ve çeşidine göre bu kimyasalların kullanılması tesisatınıza çok daha büyük zararlar verebilir. Kaliteli boruların aksine, kalitesiz sayılabilecek bir çok boru çeşidi vardır. İçinde yaşayanlar bina yapımında hangi boru çeşidinin ve markasının kullanıldığını çoğunlukla bilmez. Boru bağlantı noktaları içindeki sızdırmaz çontalar plastik malzemeden üretilmiş olabilir.

Lavabo açıcılarda kimyasal madde olduğu için gider hattınızın içinde reaksiyona girerek bu plastik maddeyi eriterek boruların su sızdırmasına ve su kaçaklarına yol açar.

Piyasada satılan kimyasalların içeriklerini bilmeden borularınıza dökmeyin. Tıkalı gideri açmak için satılan bu kimyasallar borularınızın içindeki contaları eriterek contanın özelliğini kaybetmesini sağlar ve zamanla conta yerlerinden su sızar.

Herşeye rağmen bu ürünleri kullanmayı tercih ederseniz Kimyasalların kutusundaki kullanma talimatlarını okuyarak kullanınız ve çok sık kullanmayınız.
Kimyasal maddeler sizleri her zaman kesin bir çözüme ulaştırmayacağı gibi, çok ciddi masraflarda açabilir.

Piyasada lavabo aç, lavabo açıcı, tuvalet, banyo açıcı gibi isimlerle satılan kimyasal maddeleri kullanmanızı önermiyoruz.

Bir çok kaynak ve internet sitelerinde gider açıcı kimyasalların kullanılması öneriliyor. Ancak bu bilgi tamamen yanlıştır.

Tecrübeli ustalarımız lavabo aç gibi kimyasal maddelerin açammayacağı giderleri son teknoloji gelişmiş kanal açma robotumuz ile tıkalı olan bölgeyi tespit ederek çalışma yapıyor ve tıkanıklığınızı açıyor. Sizde bu kusursuz hizmetten yararlanmak için firmamızı arayarak bir randevu yazdırabilirsiniz. Lavabo açma, tıkanan lavaboyu açmak için, bizi arayınız.