Banyo Tıkanıklığı Açma
Ana Sayfa / Tıkanıklık Açma  / Gaziantep  Banyo Tıkanıklığı Açma

Banyo wc gider tıkanıklığı açma, tıkalı banyo gideri

Banyo tıkanıklığı, sadece konutlarda değil, tüm işyerleri ve ofislerde de sıkça karşılaşabileceğimiz bir durumdur. Küvet, lavabo ve klozet gibi yoğun kullanıma bağlı alanlarda çeşitli tıkanıklıklar yaşanması normaldir.

Banyo tıkanıklıkları, farklı yerlerde görülüp kötü koku ve görüntüye yol açar. Lavabolardaki tıkanıklıklar, mikropların üremesine, klozettekiler ise uzun süre tuvalet ihtiyacınızı giderememenize yol açmaktadır. Paspasın su içinde kalması, çekilen sifondan geri gelen su gibi belirtiler tıkanmanın olduğunu ve bir an önce açılması gerektiğinin göstergesidir.

Banyo tıkanıklıklarının oluşmasında etkili olan bir çok neden vardır. Bunlardan en çok bilineni klozet içine atılan tuvalet kağıdıyla lavabolarda biriken saç ve kıl gibi birikintilerdir. Ayrıca klozetin içindeki inşaat döneminden kaynaklanan molozlar, eskiyen su tesisatı, boruların içindeki sudan kaynaklanan kireç taşları gibi nedenler de tıkanıklığa neden olmaktadır.

Banyo tıkanıklığı açma işleminde tıkanıklık temizlemeden önce tıkanıklığa yol açan neden belirlenmeli, yeri görüntülenmelidir ki sadece o nokta açılsın. Noktasal tespit için kullanılan özel cihazlar yurtdışından kaliteli firmalar tarafından getirilmektedir. Bu cihazları kullanacak teknik donanıma sahip ustalarla çalışan firmalar sayesinde tıkanıklıklarınız görüntülenip kanal açma makineleriyle temizleniyor.

Basınç sistemiyle açılan banyo tıkanıklıklarının yarattığı bir çok hasar görülmektedir. Tıkanıklıklar, temizlenmedikçe zamanla ilerler ve su kaçakları yaşamanıza neden olur. Komşularınıza kadar sızan su kaçakları hem su tesisatınıza hem de rutubet yaparak binanıza zarar verir. Klozet ve lavabonun yanı sıra küvetinizde meydana gelen tıkanıklıklar da yine bir çok soruna yol açmaktadır.

Banyo tıkanıklığı açma da uygulanacak bu son teknolojik sistemlerin yer aldığı deneyimli şirketlerden profesyonel bir hizmet alın, uygun fiyatlara banyolarınızı kırdırmadan sorununuzu halledin.