Tıkanıklık Açma
Ana Sayfa /Gaziantep  Tıkanıklık Açma

Kırmadan Tuvalet, Banyo, Lavabo Tıkanıklık Açma

Banyo, tuvalet,  klozet, mutfak lavaboları, bizim gün içerisinde en çok kullandığımız alanlardır. Herhangi bir tıkanıklık durumunda etrafa yayılan pis koku ve görüntüyle beraber bu yaşam alanlarımızı kullanamamamız büyük sıkıntı yaratır.

Tıkanıklık açma hizmetini profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlar ile sorunsuz ve garantili olarak çözüyoruz.

TIKALI BORULAR İÇİN SAKIN EVİNİZİ KIRDIRMAYIN!

Eski yöntemler ile tıkanan boruların tespiti ve tamiri için eviniz, yada iş yerinizde bir çok yer kırılarak tamir işlemleri yapılıyordu.

ARTIK BORU KIRMAYA, TADİLATA GİRMEYE SON!

Son teknoloji cihazlar ile tıkalı borular içine özel robot cihazlar gönderilerek tüm tıkalı giderleri garantili şekilde açılabiliyor.

ROBOTLA;  KIRMADAN, DÖKMEDEN, ETRAFI KİRLETMEDEN TÜM TIKALI GİDERLERİ GARANTİLİ ŞEKİLDE VE UYGUN FİYATLARLA AÇIYORUZ.

Arayın bizi kameralı sistemler ile tıkanıklığı 20 dk ile 1 saat içine hiç bir yere zarar vermeden açalım!


Tıkanıklığın Sebepleri

Tıkanıklıklar, yabancı cisim atılması, kanal tıkanıklıkları, bozulan musluklardaki gibi fazla kireç miktarı gibi nedenlerden oluşur. Son teknolojik sistemleri bilen, teknik donanıma sahip ustalar sayesinde aynı gün içerisinde sorununuza çözüm bulabiliyorsunuz.
 
 • Conta Isırması : Pvc atık su giderlerinde oluşan hatalardır.
 • Ters Meyil : Pimaşın yapım aşamasında sağlıklı beslenmediğinden dolayı veya yapıldıktan sonraki aşamada tesisatın üzerine basılmasından kaynaklanan ters meyil oluşmaktadır.
 • Ters meyilden dolayı giderlere gönderilen atıkların çatlak ve kırık bölgede pisliği biriktirmesi.
 • Yoğun Tuvalet kağıdı ıslak mendil kullanımı vs. gibi maddelerine erimemesinden kaynaklanan tıkanıklıklar..
 • Mutfak giderlerine gönderilen aşırı derecede hayvansal yağ kullanımının tabaka oluşturması.
 • Binanızın yaşlanmasından dolayı oluşan hat çökmeleri.  Rogar hattınızın eskimesi.
 • Havalandırma borusundan atılan taş vs. maddeler.
 • Tadilat esnasında giderlere dökülen kimyasal atık boya harç vs gibi maddelerin donmasından kaynaklanan tıkanmalar.
 • Tıkanık bölgelere dökülen lavabo aç, lavabo çöz gibi kimyasalların tıkanmış bölgede katran oluşumuna sebep olması.
 • Yağmur pimaşına bağlı yer sifonu ve ızgaralardan geçen çamurlu suların çamur biriktirmesi sonucu tıkanıklık oluşturması.
 • Yer sifonuna bağlanan gırtlak hortumunun hattın içersine fazla sokulmasından kaynaklanan tıkanıklık.
 • Çamaşır makinası ve bulaşık makinası tahliye borusunun pimaş’a fazla verilmesinden kaynaklanan tıkanıklık.


İhmal edildiğinde su kaçaklarına neden olacak, rutubet ve nem yaratarak binanıza zarar verecek ve su sızıntıları faturalarınızın yüksek gelmesini sağlayacaktır. Profesyonel bir destek tarafından kullanılan teknolojik cihazlarla ve robotlarla tıkanıklıklarınız kolayca açılmaktadır.


Lavabo,  Tuvalet Açıcılar İşe Yarar mı ?

Tıkalınıklık açma işlemi için kendi başınıza uygulayacağınız kimyasalların başınıza daha büyük sorunlar açacağını biliyor muydunuz?


Hayatımızın vazgeçilmezi olan temizlik ürünleri hijyen ve bizlere kolaylıklar sağlar ancak...

Tesisatta kullanılan boruların yaşına ve çeşidine göre bu kimyasalların kullanılması tesisatınıza çok daha büyük zararlar verebilir. Kaliteli boruların aksine, kalitesiz sayılabilecek bir çok boru çeşidi vardır. İçinde yaşayanlar bina yapımında hangi boru çeşidinin ve markasının kullanıldığını çoğunlukla bilmez. Boru bağlantı noktaları içindeki sızdırmaz çontalar plastik malzemeden üretilmiş olabilir.

Lavabo açıcılarda kimyasal madde olduğu için gider hattınızın içinde reaksiyona girerek bu plastik maddeyi eriterek boruların su sızdırmasına ve su kaçaklarına yol açar.
Banyo, eviye, lavabo ve tuvaletlerinizin gider hattındaki ek yerlerinde kimyasal açıcıyla eritir.

Kimyasal maddeler sizleri her zaman kesin bir çözüme ulaştırmayacağı gibi, çok ciddi masraflarda açabilir.

Piyasada lavabo aç, lavabo açıcı, tuvalet, banyo açıcı gibi isimlerle satılan kimyasal maddeleri kullanmanızı önermiyoruz.
Bir çok kaynak ve internet sitelerinde gider açıcı kimyasalların kullanılması öneriliyor. Ancak bu bilgi tamamen yanlıştır.

Tuvalet tıkanıklığı sorunuyla karşılaşanlar genellikle kendileri açmaya yönelirler. Pompalama gibi klasik yöntemlerin yanı sıra tuvalet açıcı olarak piyasada satılan özel kimyasal çözücüleri deniyorlar.
Uzmanlar, bu kimyasal maddelerin tıkanıklığı açmak yerine daha da arttıracağını söylüyor. Küçük bir tuvalet tıkanıklığı ihmal edildiğinde daha büyük sorunlara yol açabilir. Açılması için profesyonel bir yardım almak gereklidir.


Tıkanıklıklar, ileriki boyutlara ulaşmadan çözüme ulaşmalıdır. İhmal edildiğinde su kaçaklarına neden olacak, rutubet ve nem yaratarak binanıza zarar verecek ve su sızıntıları faturalarınızın yüksek gelmesini sağlayacaktır. Profesyonel bir destek tarafından kullanılan teknolojik cihazlarla ve robotlarla tıkanıklıklarınız kolayca açılmaktadır